سومین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته

چرم گیاهی آناناس
تهیه ی چرم از الیاف گیاهی
مرداد ۲۷, ۱۳۹۵
آموزش الگوکشی کیف چرم
آموزش الگوکشی کیف چرم
آذر ۶, ۱۳۹۵
نمایش همه

سومین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه چرم

سومین نمایشگاه بین المللی

کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته (MPEX5 2016)

نمایشگاه امپکس در راستای حمایت از تولید، سرمایه ملی ، برند ایرانی و آماده سازی صنعت در امر تکنولوژی برای تامین نیاز داخلی و توانمندی در صادرات برپا و با هدف ارتقای سطح فن‌آوری و نوآوری‌ در محصولات، کالاها و خدمات این صنعت و تبادل اطلاعات بین تولید کنندگان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.در نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه و محصولات کیف، چرم و صنایع وابسته شرکت‌های داخلی و خارجی از ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند و … از میان صاحبان تکنولوژی، تولید کنندگان ماشین آلات و تجهیزات، تولید کنندگان مواد اولیه چرم، زیره، چسب و تولید کنندگان و برندهای عرضه کننده محصولات نهایی: کفش‌های کلاسیک، اسپرت، ورزشی، کیف و پوشاک چرمی و… حضور خواهند داشت.

پنجمین دوره نمایشگاه امپکس و سومین نمایشگاه بین المللی کیف، کفش، چرم و صنایع وابسته، از ۱۶ آذر ماه امسال (۱۳۹۵)  لغایت ۱۹ آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

تاریخچه امپکس

 اتحادیه کفاشان دست دوز تهران در سال ۱۳۹۱ اقدام به برگزاری اولین دوره از نمایشگاه امپکس با مساحت دو هزار متر مربع در هتل بین‌المللی کرد. این نمایشگاه میزبان نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، ترکیه، چین، تایلند، آذربایجان و عراق بود.

به دلیل استقبال تولیدکنندگان و عرضه کنندگان در سال ۱۳۹۲ نیز دومین دوره از نمایشگاه امپکس با مساحت پنج هزار متر مربع در همان مکان قبلی با حضور شرکت کنندگان قبلی و به همراه نمایندگانی از کشور هند برگزار شد.

در سال ۱۳۹۳ نیز اتحادیه کفاشان دست دوز تهران تشکلی را با اتحادیه چرم تهران، اتحادیه کفش‌های ماشینی، اتحادیه سراج‌ها، اتحادیه چرم مصنوعی، اتحادیه جامعه صنعت کفش و انجمن صنعت چرم ایران تشکیل داد و سومین دوره از نمایشگاه امپکس را با متراژ شش هزار متر مربع در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد.در این نمایشگاه علاوه بر تولیدکنندگان داخلی، بیش از۱۳۵ شرکت خارجی و تولیدکنندگان از کشورهای ترکیه، چین، عراق، آلمان و فرانسه، افغانستان و آذربایجان، هند، اسپانیا، تایلند و آذربایجان حضور داشته و انواع محصولات و تولیدات چرمی ، انواع دستگاه های لیزری، دستگاه پرس، دستگاه های جین زن، انواع ماشین های دوخت و دیگر صنایع و تجهیزات را به نمایش  گذاشتند. ضمن آنکه حضور هیأت بزرگ و تجاری ۴۰ نفره ایتالیا و همچنین حضور (یونی دو) بزرگترین شرکت و انجمن صنعت چرم جهان در این نمایشگاه، یکی از رویدادهای مهم اقتصادی و تجاری این حوزه بود.

در سال ۹۴ نمایشگاه امپکس بدون حضور خیلی از برند های معروف و فعال در زمینه ی چرم و محصولات وابسته از تاریخ ۶ لغایت ۹ آذرماه ۱۳۹۴در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شروع به کار کرد . استقبال از امپکس ۹۴ قابل قبول بود .از نکات مهم و تاثیر گذار میتوان به حضور شرکت ها از کشور هایی همچون چین ، ایتالیا ،اسپانیا ،آلمان و… اشاره کرد .

در نمایشگاه امسال(۹۵) تاکنون ۲۶۲ شرکت داخلی در مساحتی به وسعت ۱۱۲۰۰ برای شرکت در امپکس ثبت نام نموده اند، که از این تعداد ۱۴۵ شرکت فرم ثبت نام را دریافت نموده و ۶۰ شرکت نیز ثبت نام قطعی در متراژ ۳۰۰۰ متر مربع کرده اند.
در این نمایشگاه شرکتهایی از کشورهای ایتالیا, آلمان, ترکیه, چین و پاکستان حضور خواهند داشت که همین نشان از رشد نمایشگاه نسبت به ادوار گذشته دارد. مجری برگزار کننده این نمایشگاه امسال شرکت صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران
است

The 3rd Int’l Exhibition of Bags, Shoes, leather & Related Industry

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *